Latvijas Maksātnespējas procesa administratoru asociācija | Aktualitātes
Sākums>Par biedrību>Aktualitātes


Kontaktinformācija

Latvijas Maksātnespējas procesa
administratoru asociācija
Adrese: Dzirnavu iela 73-2, Rīga, LV-1011
E-pasts: administratori(at)administratori.lv


Rekvizīti

Reģ. Nr.: 40008073746
Banka: A/S Swedbank
Konta Nr.: LV33HABA0551004540963


Kā mūs atrast >

Aktualitātes

 

 

Kvalifikācijas pilnveides pasākumi augustā

Sadaļā "Apmācību centrs" ir papildināts kvalifikācijas pilnveides pasākumu plāns jūlijam, kā arī ievietots plāns augusta mēnesim.

Administratīvo tiesu aktuālā tiesu prakse Valsts ieņēmumu dienesta lietās

31.jūlijā maksātnespējas procesa administratorus, juristus, grāmatvežus un citus interesentus aicinām uz kvalifikācijas pilnveides pasākumu "Administratīvo tiesu aktuālā tiesu prakse Valsts ieņēmumu dienesta lietās". Plašāka informācija par pasākumu pieejama Kvalifikācijas pilnveides pasākumu plānā jūlijam, kurš aplūkojams šeit.

Sadarbība ar LDDK

Sadaļā "Biedriem" ir izveidota jauna nodaļa "Sadarbība ar LDDK", kurā turpmāk regulāri tiks publicēta informācija par Administratoru asociācijas sadarbību ar Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK), kurai Administratoru asociācija ir pievienojusies kopš 2013.gada.

Kvalifikācijas pilnveides pasākumi jūlijā

Sadaļā "Apmācību centrs" ir ievietota informācija par kvalifikācijas pilnveides pasākumiem jūlijā. Šajā mēnesī aicinām administratorus izmantot iespēju apmeklēt semināru "Prezentācijas veidošana ar PowerPoint 2010". Uz šo semināru lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo grupā ir vieta tikai 12 dalībniekiem. Tāpat jūlijā būs iespēja atkārtoti noklausīties semināru "Administratora pienākumi Euro ieviešanas procesā".

Kvalifikācijas pilnveide par Euro ieviešanas procesu

Sadaļā "Apmācību centrs" ir papildināts jūnija kvalifikācijas pilnveides pasākumu plāns ar semināru "Administratora pienākumi Euro ieviešanas procesā", kas norisināsies 27.jūnijā.

Izmantojiet iespēju un sagatavojieties euro ieviešanai savlaicīgi! Vasara paskries nemanot, bet pirmie soļi pārejai uz euro jau jāveic no šā gada 1.oktobra! Šis kvalifikācijas pilnveides pasākums būs noderīgs arī administratoru palīgiem un grāmatvežiem.

Plašāka informācija pieejama šeit.

Ikgadējā Komerclikuma konference 30.maijā

Cienījamie Administratoru asociācijas biedri!

Šā gada 30.maijā Tieslietu ministrija organizē ikgadējo Komerclikuma konferenci, kuras viens no atbalstītājiem ir Administratoru asociācija.

Konferences programma un cita informācija par konferenci ir pieejama šeit.

Aicinām līdz 27.05.2013. pieteikties (elektroniski uz elektroniskā pasta adresi: administratori@administratori.lv) tos Administratoru asociācijas biedrus, kuri vēlas piedalīties Tieslietu ministrija organizētajā ikgadējā Komerclikuma konferencē. Dalība konferencē ir bezmaksas.

Pirms pieteikšanās aicinām izvērtēt Jūsu iespējas apmeklēt konferenci 30.maijā, lai izvairītos no situācijas, kad, neskatoties uz pietiekumu, konference tomēr netiek apmeklēta.

Konference norisināsies Latvijas Universitātes Lielajā aulā (Rīgā, Raiņa bulvārī 19).

Grozījumi Civilprocesa likumā

Cienījamie Administratoru asociācijas biedri!

Sadaļā "Biedriem" ir ievietota informācija un skaidrojums par grozījumiem Civilprocesa likumā, kas stājās spēkā 22.maijā. Lūdzam ar tiem iepazīties!

Uzņēmumu reģistra e-pakalpojumi

Pagājušā gada nogalē Uzņēmumu reģistrs (UR) ir ieviesis divus elektroniskos pakalpojumus portālā www.latvija.lv.

E-pakalpojumā „Reģistrācija Uzņēmumu reģistra vestajos reģistros” tiek piedāvāta iespēja veidot pieteikumu dažādu ierakstu izdarīšanai reģistros, tajā skaitā arī maksātnespējas reģistrā:

  • pieteikums par kreditoru sapulci,
  • pieteikums par izsoli,
  • pieteikums par pārrobežu maksātnespējas procesu. 
E-pakalpojumā „Izziņu pieprasīšana no Uzņēmumu reģistra vestajiem reģistriem” tiek piedāvāta iespēja pieprasīt un saņemt dažādas izziņas no UR vestajiem reģistriem. Pakalpojums gan paredzēts tikai maksas izziņu saņemšanai.

Ņemot vērā, ka visiem maksātnespējas procesa administratoriem ir pieejams drošs e-paraksts, UR aicina aktīvāk izmantot šos pakalpojumus.

Viedoklis par administratora pilnvarošanu

Cienījamie Administratoru asociācijas biedri!

Informējam, ka sadaļā „Biedriem” (Metodoloģiskā palīdzība un atbalsts biedriem - Apkārtraksti, rekomendācijas) ir pieejams valsts aģentūras „Maksātnespējas administrācija” viedoklis par administratora pilnvarošanu maksātnespējas procesos, kas uzsākti pirms 01.11.2010.

Mainījies 12.jūnija semināra norises laiks

Informējam, ka ir mainījies semināra "AA2-Grāmatvedība maksātnespējas procesa administratoriem. Praktiskie uzdevumi." norises laiks 12.jūnijā. Šajā datumā seminārs notiks no plkst. 14.00 līdz plkst. 19.00. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

drukāt >