Latvijas Maksātnespējas procesa administratoru asociācija | Aktualitātes
Sākums>Par biedrību>Aktualitātes


Kontaktinformācija

Latvijas Maksātnespējas procesa
administratoru asociācija
Adrese: Dzirnavu iela 73-2, Rīga, LV-1011
E-pasts: administratori(at)administratori.lv


Rekvizīti

Reģ. Nr.: 40008073746
Banka: A/S Swedbank
Konta Nr.: LV33HABA0551004540963


Kā mūs atrast >

Aktualitātes

 

Kvalifikācijas pilnveides pasākumi oktobrī

Sadaļā "Apmācību centrs" ir pieejams kvalifikācijas pilnveides pasākumu plāns oktobrim. Lūdzam ar to iepazīties un savlaicīgi pieteikties dalībai semināros!

26.septembrī seminārs ""Antireiderisma grozījumi" Komerclikumā" notiks Monika Centrum Hotels

26.septembrī plānotais kvalifikācijas pilnveides pasākums ""Antireiderisma grozījumi" Komerclikumā" norisināsies Monika Centrum Hotels zālē "Aurora", Elizabetes ielā 21, Rīgā.

20.septembrī seminārs notiks Rīgas Biznesa skolā

20.septembrī plānotais kvalifikācijas pilnveides pasākums "Sadarbība ar tiesām maksātnespējas procesa lietās. Tiesu prakse." notiks Rīgas Biznesa skolā, auditorijā „Alumni”, Skolas ielā 11, Rīgā.

Papildināta informācija sadaļā "Biedriem"

Godātie, Administratoru asociācijas biedri!

Sadaļā "Biedriem" ir papildināta informācija par sadarbību ar LDDK, tai skaitā ievietoti šādi materiāli: "Global Benchmark Report 2013" un "The Global Innovation Index 2013".

Papildināts kvalifikācijas pilnveides pasākumu plāns septembrim

Sadaļā "Apmācību centrs" ir papildināts kvalifikācijas pilnveides pasākumu plāns septembrim - 26.septembrī plānots seminārs ""Antireiderisma grozījumi" Komerclikumā", bet 27.septembrī - "Kreditoru prasījumu izvērtēšanas problemātika". Tāpat pieejamas vēl dažas brīvas vietas uz iepriekš izziņotajiem semināriem 20. un 30.septembrī.

Administratoru asociācija atbalstīs studentu pētījumus maksātnespējas jomā

Sākoties jaunajam mācību gadam, Latvijas Sertificēto maksātnespējas procesa administratoru asociācija (Administratoru asociācija) aicina Latvijas Universitātes (LU) Juridiskās fakultātes maģistrantus pieteikties Administratoru asociācijas stipendijai, kuras mērķis ir rosināt studentu interesi par maksātnespējas procesu un pētniecisko darbu.

Par ieguldījumu asociācijas komisiju darbā atbrīvo no biedra naudas samaksas

Administratoru asociācijas 2013.gada 22.augusta valde sēdē, atbilstoši Administratoru asociācijas komisiju priekšsēdētāju priekšlikumiem, tika nolemts:

Par līdzšinējo ieguldījumu Finanšu jomas normatīvo aktu pilnveides komisijas darbā no biedru naudas samaksas par 2014.gadu atbrīvot Finanšu jomas normatīvo aktu pilnveides komisijas locekli E.Kraukli, kā arī par līdzšinējo ieguldījumu Maksātnespējas likuma pilnveides komisijas darbā no biedru naudas samaksas par 2014.gadu  atbrīvot Maksātnespējas likuma pilnveides komisijas locekļus K.Novicānu un A.Snipi.

Admnistratoru asociācijas biedru rindas paplašinās

No šā gada 29.augusta Administratoru asociācijas biedru rindām pievienojusies maksātnespējas procesa administratore Lelde Švāģere. Apsveicam un novēlam jaunus profesionālus sasniegumus turpmākajā darbā!

Tiesu prakses aktualitātes civilprocesā

Šā gada 28.augustā plānotais kvalitfikācijas pilnveides pasākums "Tiesu prakses aktualitātes civilprocesā" notiks Rīgas Biznesa skolas telpās, Skolas ielā 11, Rīgā. Uz šo semināru vēl ir iespējams pieteikties!

Plašāka informācija un reģistrēšanās sadaļā "Apmācību centrs".

Administratoru kvalifikācijas eksāmens

INFORMĀCIJA PRETENDENTIEM par 21.08.2013 maksātnespējas procesa administratoru kvalifikācijas eksāmena teorētiskās daļas norisi.

drukāt >